فواید کفی طبی برای ورزشکاران

فواید کفی طبی برای ورزشکاران و عملکرد ورزشی

فواید کفی طبی برای ورزشکاران. اگر شما یک ورزشکار هستید و می خواهید یاد بگیرید که چگونه ارتزهای سفارشی می توانند به شما در افزایش عملکرد خود در ورزش کمک کنند؟

این پست وبلاگ به شما ایده روشنی را ارائه می دهد که چرا به کفی های طبی سفارشی بیشتری نسبت به کفی های معمولی نیاز دارید که می توانید در کفش یا کتانی خود پیدا کنید.

فواید کفی های طبی برای ورزشکاران سرعت عملکرد، استقامت و جلوگیری از آسیب دیدگی در حین تمرین یا دویدن یا سایر فعالیت های ورزشی است.

برای هر ورزشکار یا فعالیت های تناسب اندام، بیومکانیک مناسب بدن از جمله برای پا ضروری است. این که آیا شما یک دونده، دونده یا وزنه بردار هستید که حرکات پا را تقویت می کند، مهم است. با این حال، اگر صافی کف پا، قوس بلند، بدشکلی پا، درد پا یا درد پاشنه دارید، حتی راه رفتن یا آهسته دویدن می تواند چالش برانگیز باشد.

در طول فعالیت های ورزشی شما، معمولاً پای انسان و ساق پا به شکلی بسیار پیچیده و منحصر به فرد با هم کار می کنند. هر ورزشی دارای مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت ها و تکنیک های مورد نیاز برای برتری است. کار با پا در هر فعالیت ورزشی بسیار مهم است.

به عنوان مثال: اگر در حال بازی فوتبال هستید، باید در حین بازی تعادل پای خود را با حرکات خوب حفظ کنید، ممکن است بیشتر به دلیل عدم تعادل حرکت پا آسیب ببینید، این جایی است که کفی های طبی به تقویت پای شما با تعادل خوب ساق پا کمک می کند. با حرکت حمایتی پای شما که برای اکثر ورزشکاران با پاهای آنها شروع و به پایان می رسد. پوشیدن کفی های سفارشی به عملکرد بهتر شما کمک می کند.

5 تا از فواید کفی طبی برای ورزشکاران

در اینجا ما پنج مورد از فواید کفی طبی را که متواند برای ورزشکاران مفید باشد، ذکر کرده ایم:

  • کاهش درد
  • کاهش خستگی
  • جلوگیری از احتمال آسیب دیدگی.
  • به حداکثر رساندن عملکرد کمک کنید.
  • آنها برای رفع نیازهای منحصر به فرد شما شخصی سازی شده اند.

چگونه ارتز(کفی ارتوپدی/طبی) می تواند عملکرد ورزشی را بهبود بخشد

بیشتر ورزش‌ها به نوعی کفش تخصصی نیاز دارند، خواه گیره‌ای برای فوتبال، اسکیت روی یخ برای هاکی یا کفش‌های دویدن برای… خوب، دویدن! اکثر کفش‌های موجود در بازار که برای ورزش‌های خاص طراحی شده‌اند، اغلب پشتیبانی اصلاح‌شده‌ای را برای مقابله با نوع فعالیت و نحوه تأثیر آن بر پا ارائه می‌دهند. از آنجایی که اینها در حال تولید انبوه هستند، پشتیبانی داخلی بر اساس نیازهای مشترک همه افراد عمومی است.

برای بسیاری از ورزشکاران ارتز (کفی طبی) ابزار مفیدی است که به دنبال بهبود عملکرد خود در هر نوع رشته ورزشی هستند. ارتز(کفی ها) واقعاً همه کاره هستند زیرا برای کسانی که در راه رفتن خود مشکل دارند – و همچنین سایر مشکلات ارتز – همراستایی مناسب پا را ارائه می دهند و همچنین در اثبات ورزشکاران با ابزارهایی برای ارتقای عملکرد ورزشی خود مهارت دارند.

ارتزها می توانند به جذب شوک، کاهش خستگی و بهبود راحتی کمک کنند، اما مهمتر از همه، آنها می توانند تا حد زیادی خطر آسیب را کاهش دهند. با ترکیب همه این عناصر در یک وسیله سفارشی و بیوپزشکی که به راحتی در کفش شما قرار می گیرد، ارتزها می توانند عملکرد کلی ورزشکار را تا حد زیادی بهبود بخشند.

حمایت مناسب از پا در کفش‌های ورزشی نه تنها پاهای شما را راحت‌تر می‌کند، بلکه به زانوهای شما کمک می‌کند تا زانوهای شما را به درستی ردیابی کنند، بلکه چرخش ساق پا را محدود می‌کند که از خم شدن لگن و ناهماهنگی پشت جلوگیری می‌کند.

تسکین درد

ورزش‌ها از نظر بدنی سخت هستند و می‌توانند روی پاها و مچ پاها تأثیر بگذارند. برای ورزشکاران در همه سطوح غیرمعمول نیست که گاهی اوقات پا درد داشته باشند. علاوه بر این، درد می تواند حتی با آسیب شدیدتر شود.

ارتزهای سفارشی می توانند با توزیع مناسب وزن شما در هنگام ایستادن درد را تسکین دهند. ارتزها می توانند استخوان ها، ماهیچه ها و تاندون های شما را تراز کنند و همچنین استرس را از نواحی حساس یا آسیب دیده پاهای شما دور کنند. پوشیدن ارتزهای(کفی طبی) سفارشی نیز می تواند به شما کمک کند اگر موارد زیر را دارید:

ارتز همچنین می تواند درد ناشی از آرتریت، هالوکس والگوس، انگشت چکشی و سایر مسائلی که برخی از ورزشکاران با آن مواجه هستند را تسکین دهد.

افزایش عملکرد

ارتزها می توانند نحوه کار پاها و بدن شما را بهینه کنند. در حالی که یکی از اهداف اصلی ارتز کاهش درد ناشی از آسیب و سایر مشکلات پا است، مزایایی نیز وجود دارد که می تواند فراتر از پاهای شما باشد.

اگر پاها و مچ پاها در یک راستا باشند، بدن شما به درستی حمایت می شود. ماهیچه ها و تاندون های شما مجبور نخواهند بود که عدم تعادل در تراز شما را جبران کنند. علاوه بر این، ارتز شما به جذب ضربه هنگام دویدن و پریدن کمک می کند.

و از آنجایی که بدن شما از حمایت خوبی برخوردار است، ممکن است زانوها، باسن و کمر شما در حین و بعد از تمرین احساس بهتری داشته باشند. علاوه بر این، استقامت شما نیز ممکن است افزایش یابد.

تهیه ارتز(کفی طبی) سفارشی

فواید کفی طبی

مزیت ورزشکار سطح بالا با کفی های ارتز سفارشی. موسسه ی توان طب ارزیابی هایی را برای ورزشکاران ارائه می دهد تا تعیین کنند که ارتز چگونه می تواند به آنها کمک کند.

ابتدا پاهای شما را بررسی می کنیم و در صورت نیاز کف پای شما را اسکن میکنیم، علائم شما را بررسی می کنیم و در مورد ورزش ها و فعالیت های مورد علاقه شما صحبت می کنیم. سپس ما بهترین نوع ارتز را برای پاهای شما توصیه می کنیم.

برخلاف ارتزهای بدون نسخه، ارتزهای سفارشی مخصوص پاهای شما طراحی شده اند. ما قالب‌هایی از پای شما می‌گیریم و در آزمایشگاه، ارتز شما را ایجاد می‌کند.

موسسه ی ارتوپدی فنی توان طب بیش از 10 سال است که به ورزشکاران کمک می کند استقامت، عملکرد و کاهش احتمال آسیب دیدگی را افزایش دهند.

برای اینکه بدانید آیا ارتزها می توانند به شما کمک کنند، یک قرار ملاقات با کارشناس ما تنظیم کنید.

آدرس مطب :

تهران، اسلامشهر، نبش خیابان مهدیه، مجتمع گلستان، طبقه 3، واحد 506
تلفن : 56140745 – 56111339 (021)

مراجعین عزیز بعد از ظهرها از ساعت 16:00 الی 20:00 به کلینیک مراجعه نمایند