کفش پیاده روی زنانه

10 تا از بهترین کفش پیاده روی زنانه در سال 2021

پاهای ما ساعات زیادی را در کفش سپری میکند پس مناسب بودن کفش هادر کنار زیبایی بسایر مهم است. ما 10 تا از بهترین کفش های پیاده روی زنانه را بررسی کردیم و در این صفحه با ارائه توضیحات لازم به این 10 مورد پرداخته ایم.

مقدمه

دو نوع آدم در دنیا وجود دارد: آنهایی که با دویدن چندین کیلومتر در هر روز به طور متوسط ​​هیجان بالایی را تجربه می کنند و آنهایی که به نظر نمی رسد که بتوانند خود را دونده بنامند. اگر در دسته دوم قرار می گیرید، به این معنی نیست که شما کمتر فعال هستید یا تناسب اندام ندارید. می‌توانید راه‌های لذت‌بخش‌تر دیگری برای حرکت بدن‌تان پیدا کنید تا به برنامه‌های روزانه‌تان اضافه کنید، مانند پیاده‌روی. حتی اگر پیاده‌روی یک نوع ورزش کم‌تأثیر باشد و نسبت به هیاهوی بدن‌تان تا سرعت دویدن ثابت، به تلاش کمتری نیاز دارد، این بدان معنا نیست که برای سلامتی شما اهمیت کمتری دارد. در واقع، پیاده روی راه بسیار دست یافتنی تری برای گنجاندن اقدامات بهداشتی بیشتر در زندگی شما باقی می ماند.

طبق گفته انجمن قلب و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، پیاده روی فواید بسیاری برای سلامتی دارد، از جمله کاهش وزن و همچنین کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی، سکته مغزی و دیابت نوع 2. اما درست مانند دویدن، قبل از اینکه از در بیرون بروید و پیاده روی روزانه خود را آغاز کنید، مهم است که یک کفش پیاده روی کارآمد داشته باشید که پای شما را تامین کند.

متخصصان پا موافق هستند که کفش‌های پیاده‌روی مناسب باید پشتیبان، انعطاف‌پذیر باشند و به شما کمک کنند تا به حداکثر پتانسیل خود برای سرعت، فرم، راحتی و طول عمر عضلات و مفاصل برسید.

بهترین کفش‌های پیاده‌روی، مانند کفش‌های مخصوص دویدن، طراحی شده‌اند تا شما را به جلو سوق دهند. قبل از اینکه تصور کنید می‌توانید برای پیاده‌روی‌های روزانه‌تان فقط هر کفش ورزشی بپوشید، به خاطر داشته باشید که کفش‌های بسکتبال یا تنیس برای پیاده‌روی در مسافت‌های طولانی عالی نیستند، زیرا برای حرکات جانبی یا پهلو به پهلو ساخته شده‌اند.

در کفش های پیاده روی (زنانه) به دنبال چه چیزی باشید!

چه همیشه در حال حرکت باشید، چه راه رفتن روش ترجیحی شما برای ورزش است، توصیه می‌کنیم از گزینه‌هایی با ساپورت قوس، بالشتک و کفی ضخیم‌تر استفاده کنید. با این حال، درست مانند سایز کفش، هیچ پایی که برای همه مناسب باشد، در طراحی وجود ندارد. یک جفت کفش بسیار شخصی است، و مهم است که کفشی را پیدا کنید که دقیقاً نیازهای نوع، وضعیت و البته ترجیحات پای شما را برآورده کند.

انواع کفش پیاده روی زنانه

کفش پیاده روی زنانه

برای مثال، اگر قوس‌های فوق‌العاده بلندی دارید، می‌خواهید کفشی پیدا کنید که بیشترین بالشتک را در آنجا داشته باشد تا جایی که در تماس با آن بیشترین نیرو را داشته باشد. با این اوصاف، اگر با کفش‌های کهنه‌ای راه می‌روید که دیگر بالشتک در کف پا ندارند، وقت آن است که روی یک جفت جدید سرمایه‌گذاری کنید و کفش‌های قدیمی را دور بیندازید.

و اگر از فاسیای کف پا رنج می برید که معمولاً باعث درد در ناحیه پاشنه پا می شود، دکتر گریس تورس هاجز، متخصص پا از دانشگاه پنساکولا، می گوید که انتخاب سبک هایی با بالشتک زیاد و پشتیبانی از پشت پا بسیار مهم است – از جمله ویژگی هایی مانند فنجان های پاشنه عمیق. پاشنه های سفت و پاشنه های باز. بهترین کفش های پیاده روی برای فاشیای کف پا به طور خاص برای راحتی و بهبودی طراحی شده اند. در حالی که فاشیای کف پا در واقع بسیار رایج است و کفش‌های زیادی برای رفع آن وجود دارد، شرایط دیگری نیز وجود دارد که ممکن است به خوبی شناخته نشده باشند.

در واقع، متخصصین پا حتی کفش های خاصی را برای بیماران دیابتی توصیه می کنند. بیماران دیابتی می توانند احساسات عجیب و غریب در پاهای خود همراه با گردش خون ضعیف را تجربه کنند. او کفش‌های پهن و با عمق زیاد را توصیه می‌کند تا از ساییدگی و ساییدگی که می‌تواند منجر به زخم‌ها و آسیب‌های بیشتر شود، جلوگیری شود.

«کفش‌های دیابتی در بازار وجود دارند که تمام این ویژگی‌ها را دارند، و همچنین کفی‌های ویژه‌ای که اصطکاک روی پاها را کاهش می‌دهند.

با در نظر گرفتن همه اینها (و بیشتر)، ما بهترین کفش های پیاده روی برای زنان را طبق نظر کارشناسان، نظرات مشتریان و آزمایش دستی محصول گردآوری کردیم. ما بهترین کفش را برای هر نوع پا – از کف پای صاف گرفته تا آنهایی که قوس بلند دارند – و هر نوع نیازی مانند هالوکس والگوس و ساپورت مچ پا را می شکنیم. چه به‌دنبال یک جفت از راحت‌ترین کفش‌های کتانی پیاده‌روی برای سفر و کارهای دویدن هستید، یا بهترین جفت کفش کار برای زنان مانند کفش‌های پرستاری و کفش‌های کتانی ارتوپدی، ما یک جمع‌بندی جامع برای شما آورده‌ایم تا بتوانید به‌راحتی از آن لذت ببرید. راهی برای سلامت بهتر پا صرف نظر از اینکه برای چه کفشی استفاده می کنید یا چه نوع پایی دارید.

برخی از بهترین کفش های پیاده روی زنانه علاوه بر کاربردی و شیک بودن، برای تازه شدن سریع، قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند. و به یاد داشته باشید که جفت مناسب باید به خوبی از پای شما حمایت کند و در عین حال فضای مناسبی را برای تنفس ارائه دهد. در دنیایی که گزینه‌های بسیار زیاد وجود دارد، ما فهرست را به 10 مورد از راحت‌ترین کفش‌های کتانی موجود در بازار کاهش داده‌ایم.

به خواندن ادامه دهید تا همتای خود را در بین بهترین کفش های پیاده روی زنانه و بعد از آن ببینید.

نکته: از اینکه پیاده‌روی‌هایتان چقدر لذت‌بخش‌تر و کارآمدتر می‌شود، شگفت‌زده خواهید شد، چه در اوقات فراغت باشید و چه در مأموریت، به سادگی با جابه‌جایی کفش مناسب.

کفش دویدن نایک ری اکت اینفینیتی ران Flyknit 2

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش های کتانی پیاده روی روزانه

یک لیست کفش ورزشی بدون یک جفت نایک مانند پیتزا بدون رویه است: منطقی نیست. یکی از محبوب ترین سبک های نایک React Infinity Run Flyknit است. این دومین تکرار از سبک FlyKnit حتی سبک‌تر، شیک‌تر و بسیار متنوع‌تر است. شما یک بالشتک میانی دریافت می‌کنید که می‌توانید کیلومترهای بیشماری به آن تکیه کنید. این کفش کتانی به معنای واقعی کلمه برای همه کار می کند، احساسی پایدار در پای شما و بستری راحت و بالشتکی بدون ایجاد سبکی ایجاد می کند. این نه تنها کفش‌های پیاده‌روی نایک، بلکه به طور کلی کفش‌های کتانی نیز پرفروش است.

این نوع کفشی است که فوراً به راه رفتن یا دویدن شما از طریق فوم واکنش پذیر خود انرژی می افزاید. به علاوه، بالشتک ضربه را جذب می کند و وزن شما را به طور یکنواخت توزیع می کند، بنابراین می خواهید بدون اینکه پاهایتان آسیب ببینند به حرکت ادامه دهید. جنس بافتنی بیشتر شبیه یک جوراب است تا یک کفش کتانی و راحتی بیشتری را به این کفش کتانی همه کاره رویایی می بخشد.

نظر منتقدان چه می گویند: “من اینها را امتحان کردم و نمی خواستم آنها را حذف کنم. آنها خیلی راحت هستند آنها جهش زیادی دارند، تعداد زیادی قوس پشتی دارند و فقط راه رفتن را به نحوی بهتر می کنند. پای چپ، مچ پا و زانوی من به هم ریخته است، و اینها برای نرم کردن ضربه و کاهش درد، بالشتکی اضافه می‌کنند.»

بروکس 8 کفش دویدن را راه اندازی کرد

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش پیاده روی برای کنترل حرکت

Brooks Launch 7 که به عنوان یک کفش دویدن واقعاً خوب شناخته می شود (و تقریباً یک دهه از عمرش می گذرد)، یک نماد بود. آخرین نسخه از این سبک، Brooks Launch 8 است. این به‌روزرسانی سبک‌تر، تنفس‌پذیرتر است و پاسخ بالشتکی آن را بهبود می‌بخشد. ما به لطف فناوری زیره میانی BioMoGo و زیره لاستیکی متحرک، این یک کفش پیاده‌روی بهینه برای راحتی و کنترل حرکت می‌دانیم. علاوه بر این، دارای ساختار داخلی تقریباً بدون درز برای احساس سبک وزن است.

بهترین چیز در مورد این جفت این است که بالشتک به اندازه کافی فنر در گام شما اضافه می کند و در عین حال از حرکت طبیعی راه رفتن/دویدن به جلو بدن پشتیبانی می کند. نسبت کاملاً متعادلی از پاسخگویی و کنترل را ارائه می دهد، همراه با بالشتکی که بدون احساس له شدن بیش از حد، ضربه را نرم می کند. بار بیش از حد راحتی و پشتیبانی، این کفش را برای کسانی که مبتلا به فاسیای کف پا هستند، تبدیل می کند.

آنچه منتقدان می گویند: «بروکز به برند من تبدیل شده است. من چهار تا پنج بار در هفته ورزش می کنم و التهاب کف پا دارم و دیگر حتی نیازی به استفاده از ارتز ندارم. آنها پشتیبانی خوبی دارند و ظاهر خوبی دارند!»

کفش ورزشی New Balance FuelCore NERGIZE

کفش پیاده روی زنانه

سبک ترین کفش های پیاده روی زنانه

FuelCore NERGIZE نیوبالنس با کفی میانی با فوم REVlite با دوام و پاسخگو، یک کفش پیاده روی عالی است. NERGIZE که با قیمت مناسب یافت می شود، رویه بافتنی براقی دارد که راحتی سبک وزن را نیز فراهم می کند. این جفت پوشیدن و بسته بندی آسان است و آن را برای زرادخانه کفش ورزشی هر کسی مناسب می کند.

این کفش‌ها نه تنها بالشتک راحت را به ارمغان می‌آورند، بلکه مانند شلوار گرمکن مورد علاقه‌تان، از طریق توری‌هایی که حس خوبی دارند، قابل تنفس و انعطاف‌پذیر هستند.

نظر منتقدان چه می گویند: «اشکال راحت دقیقاً با حمایتی که انتظارش را داشتم. آنها را در خانه بپوشید و پاها، زانوها و کمرم بسیار شادتر هستند.»

Hoka One One Clifton 8 Sneakers

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش های پیاده روی زنانه برای قوس های بلند

Hoka One’s Clifton 7 که مهر پذیرش انجمن پزشکی متخصص پا آمریکا (APMA) را برای ارتقای سلامت پا به دست آورده است، دارای بالشتک شبیه گل ختمی با زیره های میانی EVA فشرده سازی کامل و یقه مخملی است که برای کاهش فشار روی تاندون آشیل طراحی شده است. و جدیدترین Clifton 8 حتی بهتر است. احتمالاً نام هوکا را دیده اید که در چند سال گذشته محبوبیت زیادی کسب کرده است. بالشتک روی این نوزادان شوخی نیست و برای افرادی که قوس های بلند، کمردرد و پاشنه درد دارند باید احساس خوبی داشته باشد. در مقایسه با Clifton 7s هوکا، 8s از نظر وزن کمی سبک تر هستند و کمی بالش و قابلیت تنفس مشبک تر دارند. با این حال، بالشتک اضافه شده باعث می‌شود که این بالشتک‌ها کمی راحت‌تر شوند، که در واقع می‌تواند پشتیبانی بهتری را ایجاد کند.

مطمئناً، طراحی منحصر به فرد این بالشتک پلت فرم مانند شیک است، اما با کفی فومی که به جذب شوک بدون وارد کردن فشار بیش از حد به زانوها کمک می کند، کاربردی تر است. همراه با یک تناسب حمایتی، Clifton 8s از هوکا بهترین های دنیا را به میز می آورد.

این استایل در مجموعه‌ای از رنگ‌ها و اندازه‌های گسترده ارائه می‌شود، در حالی که طراحی متا راکر انتقالی نرم از حالت ضربه‌ای به پاشنه پا به سمت پایین را ترویج می‌کند. آنها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما را به جلو سوق دهند، بنابراین پیاده‌روی (و دویدن) با قدرت کمتر کار می‌کند. آنها گزینه ای عالی برای پیاده روی و دویدن هستند و به همان یک جفت کفش ورزشی تبدیل می شوند که حتی پس از یک روز طولانی هرگز نمی خواهید آن را بردارید.

آنچه بازبینان می گویند: “آنها از حمایت نشاسته ای خوبی برخوردار هستند. من حداقل 6 ساعت در روز می ایستم و آنها را در تمام طول روز راحت می بینم.”

کفش پیاده روی زنانه Ryka Devotion 2

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش های پیاده روی مقرون به صرفه

Ryka Devotion Plus 2 با بیش از 2000 رتبه بندی پنج ستاره، مجهز به ساختاری چندلایه و مجلل است که برای راحتی و پشتیبانی قابل اعتماد طراحی شده است. رنگ‌های رنگی شیب‌دار و زیره‌ی چند رنگی درشت این کفش‌های ورزشی نیز جلوه‌ای جالب به این کفش پیاده‌روی می‌دهد.

پدهای پا قابل جابجایی هستند و به راحتی می‌توان کفی‌ها را برای پشتیبانی بیشتر یا تناسب سفارشی‌تر اضافه کرد. کفش ها دارای یک بالشتک دوست داشتنی در داخل همراه با یک آج هستند که می تواند با انواع زمین ها مقابله کند. آنها جادار هستند (برای افرادی که پای پهن‌تری دارند، اما نه محدود به آن‌ها) عالی هستند، با پارچه‌ای نرم و در عین حال مستحکم که منتقدان برای ارائه راحتی خارج از جعبه تمجید می‌کنند.

نظر منتقدان چه می گویند: «این پنجمین جفت کفش پیاده روی Ryka Devotion Plus 2 است که من خریداری کرده ام. پس از ده سال پیش جراحی کمر، متوجه شدم که به کفش هایی با بالشتک و تکیه گاه کافی نیاز دارم تا مطمئن شوم پس از مدتی راه رفتن، کمرم درد نکند. اینها کار را انجام می دهند! من از هر جفت بسیار راضی بودم. وقتی کفش را پوشیدم مثل کره برای پایم بود. آنها خیلی راحت هستند.»

Asics Gel-Quantum 180 Running Shoes

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش های کتانی پیاده روی برای کف پای صاف

با بیش از 2500 بررسی تقریباً کامل آمازون، Asics’s Gel Quantum 180 به درستی جایگاهی را در این لیست به دست آورده است. این استایل برای خانم‌هایی که کف پای صاف دارند عالی است، زیرا ثبات و کنترل لازم را برای قوس‌های افتاده از طریق یک بستر محکم اما نه خیلی سفت و ژل‌دار ارائه می‌دهد. (خانم‌هایی که کف پای صاف دارند، باید از انتخاب مدل‌هایی با کفی‌های کف‌دار پرهیز کنند.) نتیجه یک کفش کتانی است که به پای شما اجازه می‌دهد تا روی زمین با لایه‌ای از ژل فنری برای احساس ابری و واکنش‌پذیری در گام‌تان احساس کنید.

این سبک در 9 ترکیب رنگ مختلف ارائه می شود و متناسب با اندازه است. این از لحاظ فنی یک کفش ورزشی دویدن است که هر آنچه را که در یک کفش پیاده روی نیاز دارید را نیز فراهم می کند و آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند.

نظر منتقدان چه می گویند: «من واقعاً دوست دارم این کفش ها خیلی سبک هستند. من در روز اول بیش از 10 ساعت با این کفش ها راه رفتم و پاهایم هرگز درد نگرفت. آنها پشتیبانی عالی، کوسن عالی و بسیار شیک را ارائه می دهند. به نظر می رسد کیفیت آن چیزی است که از یک کفش Asics انتظار دارید. من به طور خاص اینها را برای کار خریدم زیرا روی بتن راه می روم و به بالشتک اضافی نیاز داشتم. تا اینجای کار، اینها خوب بوده اند و من واقعاً آنها را دوست دارم.»

کفش ورزشی Altra Rivera مناسب برای پیاده روی زنان

کفش پیاده روی زنانه

همه کاره ترین کفش های کتانی پیاده روی زنانه

Altra’s Rivera که برای پوشیدن راحت در تمام روز طراحی شده است، گزینه ای فوق العاده برای انواع مختلف پا است و به خصوص برای خانم هایی که پاهای کمی پهن تر دارند، عالی است. قابل توجه ترین ویژگی Altra اختراع FootShape این برند است. این یک طراحی و شکل منحصر به فرد است که به پاهای شما فضای بیشتری برای نشستن طبیعی در مقایسه با کفش های ورزشی معمولی می دهد. از نظر چشم، شما می توانید به صورت بصری ببینید که چگونه بستر پنجه به جای باریک شدن در انگشتان پا، جعبه ای تر به نظر می رسد.

ریورا با بالشتک متعادلی انعطاف پذیر است که امکان فرود ضربه کمتر را فراهم می کند. می توان از آن برای دویدن نیز استفاده کرد. اگر از «نوع» پایی که دارید مطمئن نیستید، آلترا ریورا انتخاب مطمئنی است زیرا اندکی از هر چیزی که در یک کفش پیاده روی خوب نیاز دارید را لمس می کند.

Altra که مسئول ساخت برخی از بهترین کفش‌های تمرینی است که می‌توانند برای پیاده‌روی نیز دو برابر شوند، طرفدارانی شبیه به فرقه دارد و طرفداران ادعا می‌کنند که نمی‌توانند کفش‌های کتانی از هر برند دیگری بپوشند. در حالی که استایل پهن‌تر کمی متفاوت از کفش‌های کتانی معمولی است، راحتی و تعادل آن تقریباً بیشتر از هر چیز دیگری است.

آنچه منتقدان می گویند: “من کاملاً عاشق این کفش هستم. در سن 75 سالگی قوس کمرم افتاده است. انگشت دوم من بلندتر از انگشتان بزرگ است و تمایل دارند قسمت بالای کفشم را ساییده کنند. من یک نیم سایز بزرگتر خریدم و با پشتیبانی عالی قوس، هیچ مشکلی نداشتم. می‌بینم که هر روز صبح به آن‌ها می‌رسم، چه برای پیاده‌روی پنج کیلومتر بیرونم یا فقط در حال حرکت باشم.»

کفش دویدن زنانه آدیداس Ultraboost 21

کفش پیاده روی زنانه

این سبک محبوب آدیداس برنده جوایز بی‌شماری از چندین نشریه شده است و در حال حاضر تقریباً 1500 بررسی تقریباً عالی را فقط در آمازون دارد. اگر چیزی نمی‌گوید، اجازه دهید شما را با هدیه‌ای که به پایتان می‌آید، یعنی کفش دویدن آدیداس Ultraboost 21 روشن کنیم. آن‌ها به خاطر خم شدن جلوی پای برجسته‌شان در ترکیب با پاشنه‌ای به همان اندازه که معمولاً در کفش‌های کتانی نادیده گرفته می‌شود، شناخته شده‌اند. مطمئناً، آنها یک کفش دویدن هستند، اما بسیار حمایت کننده هستند، یک تناسب جوراب مانند (مناسب برای پاهای باریک) و بالشتک پاسخگو که همچنان به شما کمک می کند. ترجمه؟ شما هرگز از ایستادن امتحان نخواهید شد. اینها یکی از بهترین کفش های پیاده روی آدیداس هستند که می توانید بخرید.

آنچه بازبینان می گویند: «این سومین جفت اولترابوست من است. آنها کفش های مورد علاقه من هستند، راحت ترین و آینده نگرانه ترین. من واقعا از راحتی لذت می برم. وقتی روی پاهایم هستم می‌توانم آنها را تمام روز بپوشم و در پایان روز درد نداشته باشم.»

Vans SK8-Hi Tapered Shoes

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش های کتانی پیاده روی برای ساپورت مچ پا

اگر به دنبال یک لایه حمایت اضافی در اطراف مچ پا هستید، به دنبال تاپ های نمادین اسکیت بورد از Vans نباشید. کف پا صاف تر از برخی از کفش های کمانی بالشتکی در این لیست است، اما این عمدی است. آنها برای کسانی که ترجیح می دهند احساس تعادل کنند عالی هستند و در واقع برای کسانی که اغلب راه می روند و وزنه بلند می کنند توصیه می شود. کل پای شما در این پاها قرار دارد و مچ پای شما برای کنترل کامل قفل شده است.

نظر منتقدان چه می گویند: “اگر می خواهید اینها را دریافت کنید، آنها را دریافت کنید. من آنها را دوست دارم. آنها بسیار راحت تر از چیزی هستند که من انتظار داشتم. پیشنهاد می کنم با سایز کوچکتر بروید.”

Nike Revolution Wide 5 Running Shoes

کفش پیاده روی زنانه

بهترین کفش پیاده روی زنانه برای پاهای پهن

در حالی که اینها تنها جفت نایکی نیستند که در این لیست پیدا می‌کنید، اما قطعاً ارزش تماس را دارند – بیشتر به دلیل بیش از 13000 بررسی تقریباً عالی در آمازون. معمولا برای خانم هایی که پاهای پهن دارند، پیدا کردن یک جفت کفش کتانی حمایت کننده، راحت و شیک دشوار است. Revolution Wide 5 برای هر زن در آن دسته یک عنصر اصلی است.

آنها دارای کفی کفی فوق العاده نرم هستند و با پارچه بافتنی سبک وزن ساخته شده اند که پای شما را با راحتی تنفس کامل می پوشاند. شما دارای کشش بادوام همراه با انعطاف پذیری هستید که تقریباً شبیه یک کفش ورزشی فوق العاده حمایتی است. آنها یک گزینه عالی برای کسانی هستند که تمام روز روی پای خود می ایستند.

آنچه منتقدان می گویند: «من یک پرستار هستم و بیشتر روز روی پاهایم هستم. من یک جفت برای کار خریدم و خیلی دوستشان داشتم، جفت دوم را خریدم. یکی از چیزهایی که من واقعاً در مورد آنها دوست دارم حمایت از مچ پا است. فقط در اطراف مچ پایم احساس خوبی دارم.»