بریس کمر jewwet چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

بریس کمر jewwet ، این ارتز از جنس الیاژ الومینیوم با پد های فوم کاری شده می باشد.از قدام به تنه بسته می شود وظاهر مناسبی دارد.سبک وزن بوده وبخاطر تماس کمی که با بدن دارد برای مناطق گرم سیری گزینه بسیار مناسبی است.

کاربرد :

1.در شکستگی های قدام مهره های فوقانی کمر وتحتانی سینه ای که مهره ها بهم فشرده می شوند

2.بی ثباتی های ملایم مهره ها

ستون مهره

“به نقل از ویکی پدیا

ستون مهره‌ای، محور مرکزی بدن را تشکیل داده و در عقب ناحیهٔ تنه و در خط وسط قرار دارد و از قاعدهٔ جمجمه شروع می‌شود و در تمامی طول گردن و طول تنه امتداد دارد. در کودکان تعداد مهره‌های ستون مهره‌ها، ۳۳ عدد است که در بالغین پنج تای ما قبل آخر بهم جوش خورده و استخوان خاجی را تشکیل می‌دهند و ۴ مهرهٔ آخر نیز به‌هم جوش خورده، استخوان دنبالچه را به‌وجود می‌آورند؛ بنابراین، تعداد مهره‌ها در افراد بالغ به ۲۴ قطعه تقلیل می‌یابد.

از ۲۴ مهرهٔ آزاد، ۷ عدد مهره‌های گردنی، ۱۲ عدد مهره‌های پشتی و ۵ عدد مهره‌های کمر را تشکیل می‌دهند. مهره‌هایی که در ساختار قفسه سینه شرکت دارند. ۱۲ عدد مهره‌های پشتی هستند. مهره‌ها دارای شکل مشابهی هستند، تنه مهره که در جلو واقع شده، استوانه‌ای شکل است. قوس مهره که در عقب قرار دارد و با تنه مهره تشکیل سوراخ مهره را می‌دهد. مجموع سوراخ‌های مهره‌ای، مجرای مهره‌ای نامیده می‌شود که در آن نخاع جای دارد. این مجرا در بالا به‌وسیله سوراخ استخوان پس سری به تمام دنده‌های قفسه سینه به ۱۲ عدد مهره‌های پشتی ستون مهره‌ای، متصل هستند.

درد ستون فقرات

درد ستون فقرات

درد ستون فقرات در ناحیه کمر و ناحیه گردن بسیار شایع است و اغلب میتواند دلیل بسیاری از روزهای کاری از دست رفته باشد.

کشیدگی و پیچ خوردگی عضلات کمر شایعترین دلایل کمردرد است. ستون فقرات و قفسه سینه همچنین می تواند محل درد ستون فقرات باشد ، اما از آنجا که سفت و سخت تر است ، ناحیه ستون فقرات قفسه سینه بسیار کمتر از ستون فقرات کمر و گردن آسیب می بیند.

کمر درد ، درد ستون فقرات

ستون فقرات کمر و گردن به دلیل عملکردی که در تحمل وزن و درگیری در حرکت ، پیچ خوردن و خم شدن دارند ، مستعد کشیدگی هستند. کشیدگی عضله کمر هنگامی ایجاد می شود که فیبرهای عضلانی به طور غیر طبیعی کشیده یا پاره شوند.

پیچ خوردگی کمر هنگامی ایجاد می شود که رباط ها – نوارهای سخت بافتی که استخوان ها را به هم متصل می کنند – به طور غیرمعمول کشیده شوند.

هر دوی اینها می توانند در اثر آسیب ناگهانی یا استفاده بیش از حد از مفصل به طور تدریجی ایجاد شوند.

هنگامی که ستون فقرات کمر کشیده یا رگ به رگ می شود ، بافت های نرم ملتهب می شوند. این التهاب باعث درد می شود و ممکن است باعث اسپاسم عضلات نیز شود.

حتی اگر کشیدگی یا کشیدگی کمر می توانست بسیار ناتوان کننده باشد ، اما معمولاً هیچ یک از آنها به جراحی مغز و اعصاب نیاز ندارند.

درد ستون فقرات می تواند ناشی از موارد شدیدتری باشد که ممکن است نیاز به بررسی و جراحی داشته باشد.

اینها معمولاً شامل دردهای ستون فقرات است که از پشت به سمت قدامی قفسه سینه به بازوها ، پاها یا اطراف قفسه دنده تابانده می شود.

هدف درمانی بریس کمر jewwet :

جلوگیری از خم شدن بیمار به جلو و کنترل حرکات تنه تا مهره  بتواند پروسه ترمیمی خود را طی کند

طرز استفاده:

بصورت روزانه تا ترمیم کامل شکستگی مهره ها زیر نظر پزشک متخصص

خرید بریس کمر jewwet

موسسه ارتوپدی فنی توان طب

شما میتوانید برای خرید بریس کمر jewwet  با بهترین کیفیت و متریال به موسسه ارتوپد فنی توان طب مراجعه کنید

آدرس مطب :

تهران، اسلامشهر، نبش خیابان مهدیه، مجتمع گلستان، طبقه 3، واحد 506
تلفن : 56140745 – 56111339 (021)

مراجعین عزیز بعد از ظهرها از ساعت 16:00 الی 20:00 به کلینیک مراجعه نمایند