جوراب و کفش

5 نکته برای انتخاب بهترین جوراب و کفش

جوراب و کفش: یک هدیه اصلی که هر سال در بین کادو ها یافت می شود، اما بیایید مطمئن شویم که کفشی که هدیه می دهید تا حد امکان راحت و حمایت کننده باشد. یکی از بزرگترین توصیه های ما برای مراقبت از پاهای شما این است که به ما اجازه دهید برای ارتزهای سفارشی شما را مناسب کنیم. هنگامی که این کار را انجام دادید، کفش‌ها و جوراب‌های باکیفیت می‌خواهید که بدون توجه به فعالیت، در تمام طول روز پای شما را راحت نگه دارد.

برای ورزشگاه یا فرد فعال

چه به کسی که پنج روز در هفته ورزش می‌کند یا به کسی که آن‌ها را در قدم زدن در اطراف محله می‌پوشد، کفش‌های ورزشی می‌دهید، برای اطمینان از عملکرد مطلوب و جلوگیری از آسیب‌دیدگی مچ پا باید به چند نکته توجه کنید.

  • دو تست خمش خاص را انجام دهید. کفش‌های ورزشی که پشتیبانی ممتازی را ارائه می‌دهند، در انتهای بند کفش خم می‌شوند و از وسط کفش تا پاشنه آن سفت هستند. پاها از کنار انگشتان پا خم نمی شوند، پس چرا باید کفش های شما؟ آزمایش دیگری که ما دوست داریم انجام دهیم، آزمایشی است که دوست داریم آن را تست حوله ظرف شویی بنامیم. اگر بتوانید هنگام گرفتن کفش از پاشنه و پنجه به راحتی آن را بچرخانید، مانند حوله ظرفشویی، آن کفش ممکن است بهترین ثبات را نداشته باشد.
  • پاشنه پا را فشار دهید. اغلب در هنگام خرید کفش های ورزشی، ساپورت مچ پا نادیده گرفته می شود. بهترین راه برای نگه داشتن مچ پا در بهترین وضعیت این است که جعبه پاشنه را چک کنید. ناحیه پاشنه کفش را فشار دهید. اگر آن ناحیه به راحتی با فشار کم فشرده می شود، کفشی را در نظر بگیرید که در آن ناحیه کمی محکم تر باشد.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که فقط به این دلیل که ممکن است تبلیغات بیشتری برای برندهای خاص مشاهده کنید، به این معنی نیست که آن کفش ها برای پاهای شما بهترین هستند. برخی از برندهای مورد علاقه ما New Balance، Asics، Brooks و Saucany هستند.

کفش‌های مجلسی نباید همیشه به معنای درد پا باشد

در حالی که آن کفش‌های کتانی پاها را با ساپورت ممتاز می‌پوشانند، ممکن است با شلوارهای کتانی یا لباس‌های کوکتل عالی به نظر نرسند. نگران نباشید، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه لباس مناسب و کفش راحتی را نیز انتخاب کنید!

  • مطمئن شوید که جعبه پنجه جادار است. هنگام انتخاب کفش های مجلسی، بسیاری از قوانین مشابهی که در مورد کفش های ورزشی ذکر کردیم اعمال می شود. یکی دیگر از ویژگی هایی که به خصوص در کفش های مجلسی باید به آن توجه کنید، فضایی برای انگشتان پا است. بسیاری از کفش‌های مجلسی دارای جعبه‌های باریکی هستند که به انگشتان پا اجازه نمی‌دهند اتاق تکان خوردن مورد نیاز خود را داشته باشند. اگر با بونیون(هالوکس والگوس) یا انگشت چکشی مشکل دارید، حتی بدتر است. قبل از خرید کفش، نظرات خود را در مورد کفش بخوانید یا اگر آنها را به دوستی هدیه می دهید، آن را در اندازه خود امتحان کنید. شما باید به دنبال کفش‌هایی باشید که به اندازه کافی تنگ باشند تا پاهایتان را نگه دارند، اما ما نمی‌خواهیم انگشتان پاهایتان روی هم بیش از حد در قسمت پنجه تنگ نباشد.

در اینجا برخی از بهترین مارک هایی که ما پیدا کرده ایم آورده شده است. برای مردان، کلارکز، جانستون و مورفی، تافت، اکو و اولوکای برای گزینه‌های معمولی هستند. برای خانم ها Dansko، Aertrex، Vionic و Naot را توصیه می کنیم.

از پاهای خود در خانه حمایت کنید

جوراب و کفش

در اینجا یک ایده جالب برای هدیه وجود دارد که می تواند گیرنده شما را از درد پا حتی زمانی که در خانه است نجات دهد. یکی از دلایل اصلی که برای درد فاشیای کف پا مشاهده می کنیم، پابرهنه شدن در خانه است. پاهای ما نیاز به حمایت دارند. بدون کفش به معنای عدم حمایت است.

ما اینجا هستیم تا آن را برطرف کنیم. اگر شما یا کسی که می شناسید درد ناشی از فاشیای کف پا را تجربه می کنید، با ما قرار ملاقات بگذارید تا بتوانیم از شما مراقبت کنیم. همچنین یک جفت کفش و جوراب خوب و یا صندل طبی برای پوشیدن در خانه بردارید. برخی از برندهایی که ما توصیه می کنیم کروکس، چاکو و بیرکن استوک هستند.

جوراب های با کیفیت بالا را انتخاب کنید

اکنون که کفش‌ها را پوشانده‌ایم، بیایید چند جوراب برای تکمیل ظاهر تهیه کنیم. پس بیایید مطمئن شویم که برای پر کردن آن کفش‌های جدید، جوراب‌های باکیفیت تهیه می‌کنیم. جوراب های مورد علاقه ما چند چیز مشترک دارند.

به دنبال جوراب های ساخته شده از پلی استر، نایلون و اسپندکس باشید. همچنین، به دنبال جوراب‌هایی باشید که متناسب هستند، اما نه خیلی تنگ. در نهایت، ویژگی‌هایی مانند انگشتان بدون درز و پشتیبانی تخصصی قوس به شما کمک می‌کند تا از تاول‌ها جلوگیری کنید و در جایی که به آن نیاز دارید، یک لایه حمایت اضافی به پاها می‌بخشید.

بهترین جوراب های ورزشی که ما پیدا کرده ایم Balega و Thorlos هستند. ما همچنین Bombas و Darn Tough – Vermont را به دلیل انتخاب‌هایشان که می‌توانید در باشگاه، اداره، و مسیر پیاده‌روی بپوشید، دوست داریم.

کفش و جوراب مناسب یک دستور العمل عالی برای تسکین درد پا و مچ پا است، اما ممکن است همه چیز را حل نکند. پس اگر شما در پای خود مشکل جدی احساس میکنید که نیاز به استفاده از کفش و کفی طبی و یا دیگر ارتز های اندام تحتانی دارد با ما تماس بگیرید.