بریس Sarmiento

بریس Sarmiento (سارمینتو)

بریس Sarmiento. این وسیله از جنس پلاستیک فوم میباشد و جایگزین گچ بازو می شود. سبک تر و بهداشتی تر از گچ میباشد و بیمار میتواند با این ارتز  کارهای روزمره خود را انجام دهد.

کاربرد

  1. شکستکی استخوان بازو
  2. بعد از جراحی استخوان یا بافت بازو

استخوان بازو

بازوی شما از سه استخوان تشکیل شده است: استخوان فوقانی بازو (بازو) و دو استخوان ساعد (زندان و رادیوس). اصطلاح “بازوی شکسته” ممکن است به شکستگی در هر یک از این استخوان ها اشاره داشته باشد.

شکستگی استخوان بازو چیست؟

استخوان بازو – یک استخوان بلند است که از شانه و کتف (تیغه شانه) تا آرنج کشیده شده است. شکستگی های استخوان بازو به یکی از دو روش طبقه بندی می شوند: شکستگی استخوان بازو پروگزیمال یا شکستگی شفت بازو.

شکستگی پروگزیمال هومروس معمولا در نزدیکی مفصل شانه رخ می دهد و می تواند در سطوح مختلف با الگوهای شکستگی متفاوت قرار گیرد: ساده یا خرد شده. از سوی دیگر، شکستگی شفت بازو، شکستگی در قسمت میانی بازو است.

هدف درمانی :

هدف درمانی این بریس(ارتز) ایجاد فشار مداوم روی محل شکستگی و تسریع جوش خوردن و برگشت سریع بیمار به انجام کارهای روزمره میباشد.

طرز استفاده از بریس Sarmiento:

یک ماه بعد از گچ گیری جایگزین گچ میشود و تا زمان تشخیص پزشک متخصص باید پوشیده باشد.

خرید بریس Sarmiento:

موسسه ارتوپدی فنی توان طب

شما میتوانید برای خرید بریس سارمینتو به موسسه‌ی ارتوپدی فنی توان طب مراجعه کنید و این محصول را با بهترین کیفیت و دوام تهیه کنید. در موسسه‌ی توان طب ساخت تمامی بریس ها توسط متخصصین این کار و زیر نظر مهندس امیر شیخ‌ویسی(کارشناس ارتز و پروتز و مدیر مجموعه) ساخته میشود.

آدرس مطب :

تهران، اسلامشهر، نبش خیابان مهدیه، مجتمع گلستان، طبقه 3، واحد 506
تلفن : 56140745 – 56111339 (021)

مراجعین عزیز بعد از ظهرها از ساعت 16:00 الی 20:00 به کلینیک مراجعه نمایند