کفش طبی تابستانی

بهترین کفش طبی برای هوای گرم تابستان

اگر ما در هوای گرم تابستان به یک جفت کفش طبی نیاز داریم، بهترین گزینه‌ی پیش روی ما، کفش طبی تابستانی است. این کفش ها به صورت رو باز طراحی شده‌اند که میتواند هوا را به گردش دربیاورد و پای ما در فضای خنک‌تری قرار بگیرد. این میتواند تاحدودی ما را از گرمای تابستان دور کند.

این محصولات طبی عموما مورد استقبال خانواده ها قرار میگیرد زیرا گزینه‌ی مناسبی برای استفاده فرزندان آنها در هوای گرم میباشد.

کفش ارتوپدی چیست؟

کفش های ارتوپدی(طبی) را بیمارانی که با مشکلات پا دست و پنجه نرم میکنند، به منظور حمایت از پا، کاهش درد و درمان، توسط پزشک متخصص پا تجویز میشود. این محصولات ارتوپدی با کیفیت بالایی نسبت به کفش های معمولی ساخته میشوند و طراحی(ساختار) آنها با توجه به مشکل پای فرد صورت میگیرد که میتواند مشکل را درمان کند و در بهبودی(روند درمان) بسیار تاثیرگذار باشد.

همچنین از کفش های طبی به منظور افزایش کیفیت پیاده‌روی و پیشگیری از بیماری های پا نیز استفاده میشود و در حال حاضر بسیاری از افراد خواهان انواع این لوازم طبی مانند: کفش طبی، کفی طبی و صندل طبی هستند.

تفاوت کفش طبی معمولی با کفش طبی سفارشی

به زبان ساده کفش طبی معمولی صرفاً دارای برخی ویژگی ها طبی است و استفاده درمانی ندارد. این محصولات به صورت آماده و سایزبندی شده عرضه میشوند و برای تهیه آنها میتوان به:

  • فروشگاه های لوازم طبی
  • فروشگاه تجهیزات پزشکی
  • داروخانه
  • فروشگاه اینترنتی و…

مراجعه کرد و این محصولات را تهیه کرد.

اما کفش طبی(سفارشی/مخصوص) هم برای استفاده های روزمره تهیه میشود و هم برای درمان بیماری های پا(صافی کف پا، خارپاشنه،پای دیابتی و..) مورد استفاده قرار میگیرد. این کفش ها با نسخه پزشک/متخصص ساخته میشوند و ساخت این لوازم زیر نظر متخصص ارتز و پروتز انجام میشود، همچنین این محصولات با توجه به ابعاد دقیق پای فرد مراجعه کننده ساخته میشوند که این ابعاد در مراکز پیشرفته با اسکن کف پا بدست می‌آید و توسط متخصص برسی می‌شود.

برای تهیه این محصولات باید به مراکز ارتوپدی فنی مراجعه نمایید.

آیا من هم نیاز دارم؟

بله، شما میتوانید هم برای استفاده درمانی، مانند درمان: صافی کف پا، کوتاهی پا و… و هم برای استفاده روزمره جهت راحتی پا و بهبود کیفیت پیاده‌روی و سلامت پاها از این محصولات استفاده کنید.

مثلاً میتوانید در هوای گرم تابستان برای کودک خود یک جفت کفش طبی تابستانی سفارش بدید، این کفش هم از پای کودکتان محافظت میکند و هم میتواند مشکلات شایع پای کودکان مثل: صافی کف پا را درمان کند(البته در این صورت کفش طبی به منظور درمان ساخته میشود).

برای تهیه کفش طبی تابستانی باید کجا برم؟

تخفیف

برای تهیه یک جفت کفش طبی تابستانی با بهترین کیفیت(چرم طبیعی) ، کارایی و قیمتی مناسب به موسسه ارتوپدی فنی توان طب مراجعه کنید. متخصصین ما ابتدا کف پای شما را با دستگاه دیجیتال اسکن میکنند، سپس با توجه به اسکن کف پا کفش، کفی و صندل طبی مناسب با(بیماری) پای شما را میسازند.

 

←ساخت تمامی محصولات در موسسه ارتوپدی فنی توان طب زیر نظر کارشناس ارتز و پروتز انجام میشود.

آدرس مطب

تهران، اسلامشهر، نبش خیابان مهدیه، مجتمع گلستان، طبقه 3، واحد 506
تلفن : 56140745 – 56111339 (021)

مراجعین عزیز بعد از ظهرها از ساعت 16:00 الی 20:00 به کلینیک مراجعه نمایند